Kommunadministratörer

 

VgOF saknar kommunadminstratörer i några kommuner. Är du intresserad att vara administratör, kontakta Magnus Hallgren. Se adress nedan
Kommun Kontaktperson E-post
Ale    
Alingsås Lars Andersson lars.andersson@skogsstyrelsen.se
Bollebygd Stefan Persson spn@swipnet.se
Borås Anders Lygnelid anders.lygnelid@bredband.net
  John Andersson Glugg70@hotmail.com
Essunga    
Falköping Albin Torsson albin@torsson.se
Grästorp Fredrik Lång fredrik.laang@se.pwc.com
Gullspång    
Götene Jan Pettersson janne.petter@telia.com
  Jonas Englund mr.eng@telia.com
Habo Magnus Hallgren m.hallgren@gmail.com
Herrljunga    
Hjo Andreas Gustafsson andreas.480739@gmail.com
Hornborgasjön Magnus Hallgren m.hallgren@gmail.com
Karlsborg Musse Björklund musse.bjorklund@gmail.com
Laxå (Tiveden) Musse Björklund musse.bjorklund@gmail.com
Lerum Jon Håkansson jon.hakansson@bredband.net
Lidköping    
Lilla Edet    
Mariestad Per-Olof Bengtsson pobbirder@hotmail.se
Mark Rolf Ericson rolf.e.ericson@telia.com
  Joakim Karlsson joakim.istorp@hotmail.com
Mullsjö Magnus Hallgren m.hallgren@gmail.com
Skara    
Skövde Edvin Klein Edvin_Klein@outlook.com
Svenljunga Patrik Hansson ulpaem@gmail.com
Tibro Musse Björklund musse.bjorklund@gmail.com
Tidaholm Magnus Hallgren m.hallgren@gmail.com
Tranemo Stellan Bygård stellan.b@gotessons.se
  Magnus Dahl dahl.magnus@telia.com
Trollhättan Mikael Egerzon mike@indoor.net
Töreboda Andreas Gustafsson andreas.480739@gmail.com
Ulricehamn Jan Andersson januhamn@telia.com
  Fredrik Andersson fredrik.andersson@afbygg.se
Vara    
Vårgårda Karl-Erik Rydler karlerik.rydler@tele2.se
Vänersborg Fredrik Lång fredrik.laang@se.pwc.com
Östen Edvin Klein  Edvin_Klein@outlook.com

 
 
Gilla oss på Facebook