Styrelse

 
Ordförande
Stefan Malm

Skånegatan 17C, 411 40 Göteborg
azurmes68@gmail.com
mobil: 076-1005184
Vice Ordförande & Fågel- och naturskyddsfrågor
Bo Lindström
Östbergsvägen 7, 451 34 Uddevalla

bo.f.r.lindstrom@gmail.com
mobil: 070 757 66 28 
Kassör
Kenneth Johansson 
Edingsvägen 41, 451 54 Uddevalla
kennethgjohansson@telia.com
mobil: 070 231 65 91
Sekreterare och Fågel- och Naturskyddsfrågor
Sara Elg
Thoréngatan 3, 45772 Grebbestad
elg.sara@hotmail.com
mobil: 073 716 56 15

Aktivitetsansvarig
Sussie Carlström

Hogarna 354, 451 91 Uddevalla
sussie@alltidreklam.se
mobil: 073 690 41 60

Ledamot

Ing-Marie Nilsson

Skårve 115, 454 92 Brastad

flingan.nilsson@gmail.com

mobil: 072-504 14 03

Ledamot
Peter Nilsson

Fritjof Nansens väg 14, 451 44 Uddevalla
bopeter71@hotmail.com
mobil: 070 423 92 97

Ledamot
Lars Åke Karlgren
Timmermansvägen 6, 452 36 Strömstad
karlgren@linuxmail.org
mobil: 073 344 07 90

Suppleant, Fågel- och Naturskyddsfrågor samt Webbansvarig 
Max Allan Niklasson
Otterslätt 215, 47493 Ellös
je.suis@maxallan.se
mobil: 072 326 69 18

 

Valberedning

Stefan Oscarsson
Rörvik 377, 472 97 Varekil
bridled@hotmail.com
mobil: 070 756 70 65

Håkan Elg

Veberg Hedarna, 457 56 Rabbalshede

h_elg72@hotmail.com
mobil: 070-269 57 25

Henrik Karlsson
Lerlycke 210, 442 73 Kärna
hkkbs63@gmail.com
mobil: 076-7983355

RRK

RRK Rapportmottagare & sammankallande

Lars Viktorsson

Stenbackevägen 5, 451 34 Uddevalla

lars.v@spray.se

mobil: 070-582 22 49

 
 
 
 

Nu har även föreningen Instagram!
Följ oss på @bohof_com

Köp BohOF sortiment
 
Länk till Studiefrämjandet
 
 
Länk till NyttoData
 
 
Se diplomet i full skala
BohOF sponsrar "Kungsörn 2016"